The Sims 3 - povolání snů - informace !!

26. června 2010 v 10:59 | KatuSH* |  Novinky
A je to tu! Oficiální informace o novém datadisku na sebe nenechaly dlouho čekat! Nyní vám je můžeme exkluzivně naservírovat.

Známý už je i český název a tím je ,,Povolání snů". S největší pravděpodobností by měl tento datadisk vyjít v červnu 2010.

Jaké zásadní novinky přinese? Co konkrétně bude jeho nápalní? To vše v oficiální zprávě přímo od EA.

Klik na celý článek

+ Najdete 2 nové obrázky

Už v červnu 2010 se můžete těšit na nový datadisk k The Sims 3! Povolání snů, tak se jmenuje nejnovější připravovaný dodatek ke hře. A jak už sám název napovídá, bude se na co těšit.

Vůbec poprvé se podíváme za Simíky do jejich práce a nejen to. Jejich povolání budeme moci přímo ovlivňovat! Když budou pracovat efektivně, rychle a kreativně, čeká je strmý postup. Nebo z nich můžete vytvořit líné a flegmatické pracovníky, kteří se budou v práci rádi ulívat. Budoucnost je ve vašich rukách a každý krok, který se Simem uděláte, ovlivní nejen jeho život, ale také osud celého městečka.

Chcete se stát městským architektem a přetvořit město k obrazu svému? Dostanete šanci změnit podobu a atmosféru města, vdechnete čtvrtím nový styl pomocí módu Stavba a Nákup.
Nebo máte sklony k záchraně lidských životů? Pak se rozhodněte pro hasiče, či doktora. I zde však můžete ovliňovat chování svého Simíka. Pokud je Sim zlomyslný určitě si nenechá ujít příležitost zkusit si pár experimentů na svých pacientech.
Stanete-li se hrdinným hasičem, budete bojovat s ohnivým živlem, nebo můžete se sekerou v ruce rozmlátít vše, co vám v domě oběti přijde pod ruku.
A co třeba zkusit řešit případy jako soukromé očko, které získává informace od svých zdrojů jemnými přesvědčovacími metodami, nebo je z nich dostává poněkud drsnějšími metodami ve stínu temné uličky?

Ale čekají na vás i další skvělá povolání. V The Sims 3 Povolání snů se Simíci mohou stát krotiteli pomstychtivých duchů, budou vynalézat geniální a potencionálně ničivá technická zařízení, tvořit velkolepá sochařská díla. Z dalších povolání tu jsou třeba stylista či tatér, pod jehož rukama se ze sousedů stávají lidé ohromující moderním stylem, anebo chodící živé katastrofy.Zdroj: lovelysims.blog.cz
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 ♥katie♥ ♥katie♥ | Web | 26. června 2010 v 11:02 | Reagovat

Ahoj,znáš seriál The Vampire Diaries?chceš se o tom dosvědět více?U mě na blogu najdeš:plno informací o hercích,photoshooty,online tvd,videa,pěkné animace nebo si můžeš objednat design,avatary,klikačky....a plno dalšího =) budu ráda když se stavíš a písneš nějaký ten komentík..pa
(pokud ti tento komentáře vadí tak ho klidně smaž =()

jinak ts3 je super....ale zlatá dobrá dvojka =)

2 vampire bloody girl vampire bloody girl | Web | 26. června 2010 v 11:07 | Reagovat

Ahojky, hledám spoluadmina/ku na blog a super serialu The Vampire Diaries;) Pokud se ti tento serial líbí, můžeš se přihlásit;) Neznáš ho, ale přesto bys chtěla být admin/ka? A Máš zajem ho poznat? Domluvíme se;) Když tak mi rovnou napiš skype(nepotřebuješ mikrofon) nebo icq na blog;)

3 Bieberka Bieberka | Web | 26. června 2010 v 11:09 | Reagovat

awoojky strašně moc tě prosím jestli by si mi nehlásla....sem tam s Justinem Bieberem...neber to prosím jako rejklamu ale jako výpomoc...děkuji

http://untiled-h2o.blog.cz/1006/5-kolo-sonc

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama